Šňupať kokaín v televízii

Autor: Dušan Chudo | 27.1.2016 o 11:37 | Karma článku: 5,23 | Prečítané:  261x

Aj to je spôsob ako zaplniť bulvár a nie len ten slovenský a nie len bulvár. A ak sa pýtate prečo taký hunbuk okolo vtipu, no preto lebo kokaín nepatrí do televízie. Kto nečíta bulvár tu je odkaz.

Nebolo to tak dávno, keď Peter Sagan z víťaznej trofeji spravil samopal a strieľal do obecenstva. Pre mnohých v súčastnosti veľmi nevhodný vtip, ktorý sa však zaobišiel bez zbytočného povyku. A to preto lebo to bol iba vtip a preto, že to bol Peter Sagan miláčik publika. Čo nanešťastie kuchár Herko nie je a tak sa mohol stať škodnou na odstrel. Televízia sa od jeho správania dištancovala a samotný kuchár sa kajúcne ospravedlňoval. A za čo vlastne ? Za lajnu práškového cukru a zrolovanú päťstoeurovku. Čo je vlastne na bankovke a práškovom cukre také nevhodné ?

Nuž je to kosoštvorec, ktorý sa zo zošita geometrie ocitol na chlapčenských záchodoch. Ide o asociácie, ktoré nám chodia po rozume i pri nevinných obrazoch. K týmto asociáciám musíme však dospieť, a ak k niečomu dopomohla „rodinná“ televízia Markíza tak sú to naše asociácie pri lajne práškového cukru a päťstoeurovke. Už len tou neustálou americkou kinematografiou, ktorou nás dennodenne bombarduje. Nehovoriac o reality šou kde sú všetky ľudské nevyberanosti vítané a žiadané. A v takejto televízii keď sa niekto dopustí nevinného aj keď možno nevhodného vtipu, zrazu je problém, a televízia ide vyvodzovať dôsledky. Na čo tá zbytočná morálka?

Nebolo by lepšie zastať sa svojho zamestnanca a miesto kauzy urobiť s nevinného vtipu zase len nevinný vtip? Veď za to je televízny kuchár platený, robiť vtipy a popri tom palacinky. A ak sa pozrieme na prešľapy erudovaných novinárov, mohli by sme pochopiť snahu profesionálneho kuchára zaujať a tým spojené jeho lapsusy. O to väčšmi keď žijeme v dobe a spoločnosti, kedy si morálkou a vhodnosťou nášho správania nemôžme byť istý. A možno je to práve o tom, byť si  sám sebou istý, potom sa snáď môžme aj vysrať na chodník a budú nám tlieskať.  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Zoznam vecí, na ktorých chce ušetriť štátna zdravotná poisťovňa

Výber úsporných opatrení, ako ho navrhla Všeobecná zdravotná poisťovňa.

TECH

BlackBerry vstáva z mŕtvych, chystá novinku s klávesnicou

Klávesnica, touchpad, dobre čitateľný displej a kvalitné fotoaparáty.


Už ste čítali?